3 far 3 makyaj

Herkese yeniden merhaba..

Elinizdeki makyaj paletleriyle çeşitli makyajlar yaratmak mümkün..Makyaj masamı düzenlerken elime bu mini Inglot far paleti geçti ve o anda 3 far 3 makyaj sloganıyla göz makyajlarını alternatifli sunma fikri aklıma geldi:) Makyajda sınır yok..sonsuz üretebilirsiniz…

Komple mat yada komple parlak farlar ile iddialı yada günlük makyajlar üretebilirsiniz.

Aşağıdaki linkte inglot 3 far ile oluşturduğum mini-seyahat paletiyle yaptığım 3 göz makyajını izleyebilirsiniz.

Sonuna kadar izleyenler için de süpriz olarak 4.göz makyajı da var:)

Umarım beğenirsiniz.

Bu kompakt far paletimde 3 far var: koyu kahve mat far + sedefli şampanya rengi + sedefli turuncu renk

Inglot farlar gerçekten müthiş: yumuşak ve pigmentli yapısıyla memnun kalacağınızı garanti ederim. İstanbul’da City’s alışveriş merkezinde ilk mağazasını açmıştı daha sonra birçok şube ile büyüdü ve artık online websitesinden de alışveriş yapabiliyorsunuz. Renk çeşitliliği o kadar fazla ki renklerin içinde kendinizi kaybedebilirsiniz.. Ben hangi rengi alacağımı şaşırıyorum:) Colorful life… Tam renkli bir dünya adeta.. Ve en güzeli de istediğiniz 2li 3lü çeşitli paleti istediğiniz renklerle oluşturabiliyorsunuz:) Inglot markasının farları, aydınlatıcıları, fırçaları, kısaca iyi olduğu ürünleri saymakla bitmez..

Mat farlar, bir palette muhakkak olmalı. Makyaja yeni başlayanlar için belirtmek isterim: göz kapağı katlanma bölgesi dediğimiz crease bölgesine muhakkak mat far sürülmeli. Aldığınız palette herhangi bir mat far yok ise, başka bir paletten yada tekli far olarak satın alacağınız mat bir far muhakkak olmalı..

Parlak farlar da göz kapağına komple sürülebilir.

Far uygulamada önemli olan fırçalarla yada parmağınızla da olsa paletteki rengi gözünüze uyguladığınızda rengi tam verebilmenizdir.

Bazı fırçalar mesela Mac 242 no’lu yada 239 no’lu fırça ile yumuşakça alıp pat pat hareketlerle göz kapağınıza koyabilirsiniz, sürükleme hareketiyle farı uygulamayınız. Farın rengini ve parlaklığını fırça ile veremediyseniz yüzük parmağınızın ucu en idealdir.

İzleyeceğiniz videomda renklerin güzelliğini farkedeceksiniz… İyi seyirler dilerim..Bir başka yazıda görüşmek üzere, Sevgiler….

Leave a reply