Yeşil göz makyajı – green eye makeup

Merhaba…

Bu videomda yeşil renkte bir göz makyajı uygulamasını sizlerle paylaştım.. Videomda kullandığım ürünleri açıklama kısmına yazdım..

Bu videoda uygulanan far tekniği; göz kapağının iç ve dış kısmında koyu mat far ama orta kısmında Mac pigment far uygulaması yaptım. Ben zümrüt yeşili pırıltılı bir pigment far tercih ettim. Siz altın , gümüş, mavi veya pembe istediğiniz tonda uygulayabilirsiniz.. Pigment farlar ufak bir şişede satılıyor, kullanım sırasında küçük bir kaba hafifçe dökün ve Mac fix plus sprey ile fırçanızı ıslatıp pigment farı tampon hareketlerle göz kapağınıza uygulayın.. Pigment farların toz farlardan farkı ıslattığımız sprey yardımıyla daha canlı ve metalik renkte durmaktadır. Ben pigment farları daha çok seviyorum çünkü rengi tam istediğim tonda veriyor..

Gözün iç kısmına siyah göz kalemi kullandım. Küçük gözlü iseniz açık tonda krem göz kalemini göz içine uygulamanızı tavsiye ederim..

Umarım beğenirsiniz. Kanalıma abone olmayı unutmayın.. ve beni takip etmeye devam edin.. Videolarım ve yazılarımla sizlerle paylaşımlarıma devam edeceğim.. Sevgiler..

yeşil göz makyajı

yeşil göz makyajı

mac pigment far

mac pigment far

Leave a reply