Sleek marka ürünlerle makyaj

Merhabalar..

Gelen istek üzerine Sleek makyaj ürünlerimle bir video hazırladım..Umarım beğenirsiniz..

İngiltere’den ithal Sleek ürünlerini ülkemize Gratis mağazaları getiriyor. Birçok ürününü kullandım.

Mat rujunu, aydınlatıcı paletlerini, dudak kalemini, allık paletini ve far paletlerinden çok memnun kaldım.

Likit mat rujları, uzun sürede kuruyor ama kuruduktan sonra çok kalıcı. Sleek mat rujlarından en çok bilineni Birthday suit ama ben daha açık pembe tonundaki bu mat kilit ruju tercih etmiştim..

Dudak kalemlerini sadece sürüp çıkabilirsiniz, uzun süre dudağınızda kalıyor. Dudak kalemiyle her zaman dudağımın içini doldururum ve sonrasında rujumu sürerim.. Kalıcılığını böyle de arttırabilirsiniz, rujunuzun üzerine birkaç kez pudra uygulayarak da arttırabilirsiniz..Makyajımı çıkartırken peçeteyle birkaç kez silmeme rağmen bayağı dayanıklıydı.

Allık paletleri için tonları güzel ve sürümü rahat diyebilirim. Seyahate giderken birkaç tonda allığı birarada taşımak avantajlıydı.

Far paletleri çok şirin ve canlı renkler de var , nude renkler de var.. Far paletlerindeki renkler gerçekten gördüğünüz rengi veriyor ve yumuşak kullanımlıdır.

Aydınlatıcı far paletleri için iki paleti de alın derim çünkü uygun fiyatlı ve aynı palet içinde hem krem aydınlatıcı hem de pudra aydınlatıcıya sahip olabilirsiniz. Önce krem olandan parmağımla sürüyorum sonra üzerine pudra olanı sürüyorum.. Çok güzel parliyor.

Size bu far paletlerini kullanarak nasıl bir göz makyajı yapabileceğinizi göstermek istedim. Sizde olan far paletinde mat olan farı göz kapağı katlanma bölgenize sürün, daha sonra dağıtın. Eğer far paletinizde mat kahve veya koyu pembe far yok ise başka markanın tekli mat farları faydalı oluyor. Far paletindeki sedefli, ışıltılı olan farları göz kapağınızın üstünde tutun ve yukarı doğru taşırmayın. Püf noktası budur.. Bu far paletlerinde 12 ton far var. Siz kıyafetinize uygun renkleri kullanarak da çeşitli makyajlar yapabilirsiniz.

Sleek ürünler

Sleek ürünler

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolonun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın..https://www.youtube.com/channel/UCMloweZkG3cW2TW2Vwq6r7Q

Yeni yazılarım ve videolarımla görüşmek üzere… Sevgiler..

Leave a reply