ruj alışverişim-Golden Rose

Herkese selam..

Bu aralar göz makyajı videolarıma ağırlık vermiştim..

Bugün içimden yazmak geldi.. Golden Rose marka Longstay likit mat rujları kendi sitesinden sipariş etmiştim ve kısa sürede elime ulaştı.. Hem de bir süprizle geldi.. Paketin içinden 2 adet hediye oje çıktı, çok hoşuma gitti. Teşekkür ediyorum. Firmalar siparişinizle beraber bu tarz ufak süprizler yaptığında insanın hoşuna gidiyor. Lidyana, Makyaj trendi siteleri de bu tarz jestler yapıyor. Bu markayı Gratis ve pek çok mağazadan alabileceğiniz gibi kendi internet sitesinden de sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler..

Memnun kaldığım ve severek kullandığım bu ürünlerin renklerini ve resimlerini de sizlerle paylaşmak istedim.. Renklerine ve kalıcılıklarına bayıldım. Sürümü kolay ve kendine özgü bir kokusu var.

Ve işte renkler:

  1. 03 Longstay kalıcı mat likit ruj: pembe tondadır.
  2. 10 Longstay kalıcı mat likit ruj: gri-kahve tondadır.
  3. 11 Longstay kalıcı mat likit ruj: turuncu tondadır.
ruj renkleri

ruj renkleri

Longstay likit mat ruj ile daha evvel aldığım velvet matte ruju karşılaştırdığımda likit mat rujun daha kalıcı olduğunu ama velvet matte rujun sürümünün de çok yumuşak olduğunu gördüm. Kadife hissi gerçekten var..Velvet matte 02 numaralı mat ruj ile 03 Longstay likit mat ruj tonları birbirine çok benziyor.

İşte size renk karşılaştırması: Biri açık renkte diğeri koyu renktedir. Tonları her ikisinin de o kadar güzel ki gülkurusu renginde ve beyaz tende çok hoş duruyor.

ruj-1

ruj-1

ruj-2

ruj-2

 

Şimdi gelelim ojelerin renklerine:)

ojeler

ojeler

ojeler-gün ışığı

ojeler-gün ışığı

12 numaralı Golden Rose oje ile 10 numaralı Longstay kalıcı mat likit rujun uyumunun da mükemmel olduğunu belirtmeliyim. Yeniden görüşmek üzere… Sevgiler..

Benim Golden Rose alışverişim:

ürünler

ürünler

Leave a reply