Nyx alışverişim

Merhabalar..

Nyx Türkiye Bağdat Caddesi mağazası açıldı.. Mağaza ne kadar kalabalık da olsa görülmeye değer.. Ve alışveriş yapmaya değer.. Markayı tanımayan vardır ama Amerika’dan ithal, fiyatları uygun ve kaliteli ürünlerdir.. Tavsiye ederim..

Aslında Nyx ürünleri Boyner mağazalarında satıştaydı ama kendi mağazasının ürün gamı çok geniş, etkilenmemek mümkün değil..

Ben memnun kaldığım birkaç ürününden bahsetmek isterim..

  1. Farları: Farlara aşık bir insanım ve mağaza açıldığında en çok almak istediğim ürün “Mermaid” fardı. Prizmatik far diye geçen bu ürünün tam etkisini görebilmek için lütfen göz kapağınıza parmağınızla uygulayın.. Bu sezonun moda renklerinden nil yeşilini en güzel veren sedefli bir far.. Deneyin.. Turkuaz tonlarda kıyafetle mükemmel duruyor.. Bu tonda bir farı; kahve tonlarda gölgeli bir göz makyajıyla ve nude bir rujla kullanmanızı önerebilirim.
  2. Likit ruj ve parlatıcıları: Kalıcıkları mükemmel.. En çok intense butter gloss olan apple dumpling’i sevdim.. Intense butter gloss olan apple dumpling rengi ve butter gloss olan tiramisu rengi parlak likit rujdur. Soft matte lip cream olan Stockholm rengi de mattır..

 

Yeniden görüşmek üzere…

İşte resimleri:

nyx far-1

nyx far-1

nyx far-2

nyx far-2

nyx far-swatch

nyx far-swatch

nyx

nyx

nyx-lipstick-swatch

nyx-lipstick-swatch

 

 

 

Leave a reply