naked 3 paletiyle göz makyajı – eye makeup w/naked 3 palette

Herkese selam;

Bugünkü göz makyajımı Urban Decay Naked 3 paletiyle sizler için yaptım. Bu arada Bağdat caddesinde yeni mağazası açıldı..

Urban Decay markasının Naked far paletlerinin büyük olanları 4 adettir. Naked 1, naked 2, naked 3 ve smokey eye far paletlerini muhakkak denemelisiniz. Ülkemizde Sephora mağazalarında, Urban Decay’in kendi mağazasında ve websitesinde online satılmaktadır.

İçlerinden far fırçası çıkan paletlere bayılıyorum ve Naked paletlerde de kendi far fırçası var.. En iyi far uygulamasını aslında kendi fırçasıyla yaparsınız.. Ama ben değişik markaların far fırçalarını da kullanıyorum.. Tercih sizin..

Burda uyguladığım göz makyajı tipi aslında gölgeli makyaj.. Siz elinizdeki farlarla yani farklı markalar kullanarak da bu makyajı yapabilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli nokta göz makyajı bazı kullanmanız ve onun üzerine bir pudra yada mat tonda açık renk far uygulamanız. Bu diğer far tonlarını göz kapağınıza uygularken geçişleri yumuşatacak, farlar daha iyi karışacak ve farlardaki keskin bitişleri alacaktır.

İsterseniz kuyruklu bir eyeliner çekerek de bu göz makyajını tamamlayabilirsiniz.

Siz tabiiki Mac fix plus sprey kullanmayabilirsiniz. Ama benim o farları bu solüsyonla daha belirgin ve parlak hale getirmek hoşuma gidiyor. Tavsiye ederim.. Ben genelde tüm mat olmayan farlarıma bu spreyi uygulayıp canlılığını görmeyi seviyorum.

İşte size 4 naked paleti:

tüm naked paletler-1

tüm naked paletler-1

tüm naked paletler-2

tüm naked paletler-2

Bana hangi paleti daha çok seviyorsun diye sorsanız inanın hepsi derim.. Benzer tonlar bu 4 palette de var ama her bir far paletinde kendine özgü güzel far tonları da var..

Sizlerle ilerleyen zamanlarda her bir naked paleti ile yapılmış göz makyajları paylaşacağım.

Tek bir paletle birçok göz makyajı uygulaması yapabilirsiniz. Dumanlı göz makyajı, gölgeli, hafif günlük makyajlardan koyu renkte gece makyajına kadar yapabilirsiniz. Önemli olan göz yapınıza gidecek makyaj şeklini bulabilmeniz.. Bunu keşfetmek için çok çeşitli makyaj şekilleri deneyip karar verebilirsiniz. Bu makyaj tiplerini denerken arkadaşlarınız ve aile çevrenizde size yardımcı oluyor..

Benim önerim büyük gözlülerin dumanlı göz makyajını tercih etmeleri, küçük gözlülerin de gölgeli makyaj tipini tercih etmeleridir..

İşte benim uyguladığım makyaj aşağıdaki linktedir: keyifli seyirler dilerim.. Kanalıma abone olun.. Facebook sayfamı like edin…Instagramdan da takip edin.

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolunun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın.. https://www.youtube.com/channel/UCMloweZkG3cW2TW2Vwq6r7Q

Umarım beğenirsiniz..Beğenirseniz kanalıma abone olmayı ve videomu like etmeyi unutmayın.. Yeni yazılarım ve videolarımla görüşmek üzere… Sevgiler..

 

 

Leave a reply