mavi göz makyajı

Merhaba..

Bu seferki makyaj videomda sizlere mavi tonlarda degrade bir makyaj yaptım.. Gece makyajlarımdan biri daha.. Ben makyaj yapmayı sevdiğim için aslında işe giderken mavi-lacivert tonlarda giyindiğimde bu göz makyajını uyguluyorum.. Biraz günlük makyaja göre ağır ama tercih sizin..

Renk geçişleri, açık maviden koyu mavi ve siyaha doğru…. Siz de farklı bi rengin açıklı koyulu tonlarını kullanarak bu degrade makyajı yapabilirsiniz.

Kullandığım tüm ürünleri videomun açıklama kısmında paylaştım.

Ben bu tarz makyajlarda renk geçişlerini vurgulamak için eyeliner sürmüyorum çünkü bence far tonlarını böyle bir makyajda kapatıyor ama siz isterseniz siz ince ve kuyruklu bir eyeliner da çekebilirsiniz..Böyle bir makyajı pembe tonlu nude bir rujla tamamlarım. Katlanma bölgesine turuncu tonlu bir far uygularsam da somon veya turuncu alt tonlu nude rujları tercih ediyorum.. Gözleri önplana çıkarmak için koyu renk ruj kullanmamanızı öneririm.. Ve ilave olarak takma kirpik kullanabilrisiniz.. Bence mükemmel bir göz makyajını takma kirpik tamamlıyor.. Bir başka videomda da takma kirpiği nasıl uyguladığımı sizlerle paylaşıyor olacağım.. Birkaç püf noktası var onlara dikkat ettiğinizde kirpikleri rahatça gözünüz koyabilirsiniz..

Yüzünüzde sevdiğiniz ve vurgulamak istediğiniz bölge neresiyse diğer yerleri baskın yapmamak gerekir. Gözler önplandaysa, ruj açık tonda olmalı.. Dudaklar ön plana çıkacaksa göz makyajı bence hafif yapılmalıdır..

Umarım beğenirsiniz. Kanalıma bone olmayı unutmayın..Yeniden görüşmek üzere.. Sevgiler..

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolonun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın..https://www.youtube.com/channel/UCMloweZkG3cW2TW2Vwq6r7Q

Leave a reply