kahverengi göz makyajı – brown smokey eye

Merhabalar…

Sizlerle daha önce siyah smokey eye göz makyajımı paylaşmıştım..

Smokey eye makyajının renk ve teknik olarak pek çok çeşidi var. İlk paylaştığım videomda göz kapağınınn dış kısmında kesik hatlı bir smokey eye göz makyajı yapmıştım.. Siz isterseniz hiç bant kullanmayarak da yuvarlak hatlarla smokey eye makyajı yapabilirsiniz ki böyle bir smokey eye makyajını sizlerle ilerleyen zamanlarda paylaşıyor olacağım.. Smokey eye makyajını isterseniz kalemle dağıtarak hafif olarak uygulayın isterseniz de bolca siyah farı göz kapağınıza uygulayarak bantla keskin bitiş yapın isterseniz de gene bol siyah farla yuvarlak bitiş yapın.. Tamamen sizin zevkinize kalmış 🙂

Bu videomda kahverengi far kullandım.. Kahve tonlarındaki farlar genelde bakışı ve görüntüyü yumuşatır.. Göz makyajında siyah kadar keskin durmaz. Dolayısıyla günlük makyajda bile kullanabilirsiniz. Ben göz makyajımı koyu yapıyorsam size daha evvelde bahsettiğim gibi açık tonlarda yani tenime yakın renkte nude rujlar tercih ediyorum.

Umarım videomu beğenirsiniz. Kullandığım tüm ürünlerin listesi videonun açıklama kısmındadır.. Kanalıma abone olun.. Beni izlemeye devem edin.. Yeniden görüşmek üzere.. Sevgiler..

Leave a reply