gece makyajı

Yeniden merhaba..

Gece makyajı …. ışıltılar….. pırıltılar… simler… parlaklık… aydınlatıcılar… Ve çarpıcı – baskın – vurgulu – gözler yada dudaklar ön planda.. Hangisini vurgulamak isterseniz o kısım daha ağır makyajlı olmalı.. Paylaştığım videoda; gece makyajlarımdan birinin nasıl yapıldığını sizlere gösterdim..

Kullandığım tüm makyaj ürünlerini videomun açıklama kısmında sizlerle paylaştım.. Umarım beğenirsiniz..

Siz bu makyajı daha hafif yapabilirsiniz..

Daha hafif bir göz makyajı derken; farları hafif uygulayıp kontür yapmayıp sadece bir allık ve koyu bir ruj ile de bu makyajı tamamlayabilirsiniz.. Bordo veya kırmızı bir ruj olabilir.. Ruj tonlarımız da son zamanlarda arttı.. Artık mürdüm, maviler ,yeşiller, morlar ve sarılar da var.. Mavi bir ruj bile kullanabilirsiniz bu makyaj ile.. Mac’in yeni çıkan Troll koleksiyonundaki mavi rujun bu makyaj ile güzel durabileceğini düşünüyorum..

Ben bu makyajımda; birçok aydınlatıcı ve bronzer sürdüm, göz makyajındaki farları belirginleştirmek için Mac fix plus sprey kullandım ve sonunda takma kirpik taktım..

Başka renklerle de bu göz makyajı yapılabilir.. Tercih sizin.. Renkler bizim için…..

Yeni makyaj video ve blog yazısı paylaşımlarımda görüşmek üzere.. Sevgiler..

gece makyajı-3

gece makyajı-3

gece makyajı-2

gece makyajı-2

gece makyajı-1

gece makyajı-1

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolonun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın..https://www.youtube.com/channel/UCMloweZkG3cW2TW2Vwq6r7Q

Leave a reply