Dumanlı göz makyajı – kat von d far paleti

Merhabalar….

Bugünkü makyaj videomda dumanlı bir göz makyajını en sevdiğim far paleti olan Kat Von D-mi vida loca ile yaptım.

Bu far paletinde olmayan renk yok 🙂

Dumanlı göz makjını, göz kapağı kenarında kesik hatlı yapabileceğiniz gibi hafif yuvarlatılmış bir bitiş de uygulayabilirsiniz..  Her iki formu da göz makyajınızda uygulayın, bir süre sonra gözünüze hangisinin daha fazla gideceğine karar veriyorsunuz..

Farlı olan dumanlı göz makyajında önemli olan renkleri iyi karıştırmak ve olması istediğiniz tonu ayarlayabilmeniz.. İstediğiniz tona gelene adar far ekleyip karıştırın.. Aslında her koyu renk ile bu makyajı uygulayabilirsiniz.. Yeşil, lacivert, mor, mürdüm, kahverengi… Ben siyahı tercih ettim. Farklı olarak üst kısmına mor tonda far kullandım..Üst kısımdaki pembe tonlu far rengiyle göz kapağındaki siyah far arasında mor bir geçiş oluyor.

Dumanlı göz makyajını yumuşak uçlu bir göz kalemi ile en basit uygulayabilirsiniz..Kalemle çidiğiniz çizgiyi kulak çubuğu veya bir fırça yardımıyla dağıtın , işte bitti. Ama bu tarz uygulamaları genelde aceleniz var ise veya hafif dumanlı makyaj istediğinizde yapın… Bence her güzel iş , emek ve özen ister..

Ben size farlı olan uygulamayı gösterdim.

Genelde dumanlı göz makyajında eyeliner uygulaması yapılmıyor.. Ben de videomda tercih etmedim. Ama siyah dumanlı göz makyajında gümüş rengi bir eyeliner çok hoş duruyor denemenizi tavsiye ederim..

Keyifli seyirler…Umarım beğenirsiniz.. Videoyu beğenirseniz like etmeyi unutmayın ve kanalıma abone olun…

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolunun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın..

https://www.youtube.com/channel/UCMloweZkG3cW2TW2Vwq6r7Q

Yeni yazılarım ve videolarımla görüşmek üzere… Sevgiler..

Leave a reply