bir başka renkli göz makyajı

Yeniden Merhaba..

Gözlerinizi renklendirin.. Hayatınızı renklendirin..

Bu renkli göz makyajını umarım beğenirsiniz.. Kullandığım ürünleri videonun açıklama kısmında sizlerle paylaştım..

Kanalıma abone olun.. Daha birçok makyajımı sizlerle paylaşır olacağım.. Sizde elinizdeki farlarla yumuşak geçişler yaparak bu tarz bir göz makyajı yapabilirsiniz..

Püf noktası: renkleri birleşim yerlerinde iyice karıştırmak. Göz makyajı fırçaları bu konuda kurtarıcımız… Karıştırma fırçasıyla bu geçişler yumuşadığında oluşan degrade geçişte farklı bir ton ortaya çıkıyor ve bu da ifadeyi yumuşatıp güzelleştiriyor.. Keskin hatlar olmamalı buna dikkat 🙂

Her zamanki gibi makyajıma başlamadan önce kaşlarımı şekillendirip boyuyorum ve göz makyajı bazımı sürüyorum. Üzerine de mat bir far veya pudra koyarak göz makyajıma başlıyorum..Siz de böyle başlarsanız göz makyajının ne kadar uzun süre dayandığını göreceksiniz..

Ben renkli veya pırıltılı farlar kullandığımda eyeliner çekmiyorum ama siz isterseniz ince bir eyeliner ile de bu makyajı tamamlayabilirsiniz..

Yeni yazılar ve videolar ile yeniden görüşmek üzere… Sevgiler..

Beni takip edebilmeniz için:

internet sitem: www.serrastyle.com

instagram hesabım: serrastylecom

Facebook sayfam: Blogumun başında sağ kolunun en üstünde.

Youtube kanalım için de gmail hesabınızla videolarımdan herhangi birine tıkladığınızda izleyebilirsiniz. Eğer abone olmak ve video yüklendiğinde mail almak isterseniz de abone ol butonuna tıklayın..

Leave a reply